Kontakt

Ansatte:

Jarle Råmunddal - Hovedpastor
Mobil: 474 60 700
jarle@mkirken.no


Roy Elling Foss - Pastor
Mobil: 976 77 908 
royelling@mkirken.no


Eirik Fidjestad - Barne- og familiepastor
Mobil: 976 12 475
eirik@mkirken.no


Bente Næser Nome - Administrasjonsleder
Mobil: 909 71 980
bente@mkirken.no


Rolf Henrik Karlsen - Leder for vennegrupper og JIM.
Mobil: 92 22 07 96
rolf@mkirken.no


Mats Sveindal - Hovedleder for Loftet
Mobil: 959 44 117
mats@mkirken.no


Marius Hodne - Leder for konfirmantarbeid.
Mobil: 91 77 94 72
marius@mkirken.no


Nettredaksjonen:
Jarle Råmunddal, ansvarlig redaktør
474 60 700
jarle@mkirken.no

 

Kontortid

Tirsdag - torsdag kl. 10 - 14
Tlf.: 38 04 70 70 
Epost: post@mkirken.no
 

Postadresse:

Randesund misjonskirke
Rona 4
4638 Kristiansand

Besøksadresse:
Marikollen 15
4638 Kristiansand
 

Kontonr.:

30001357774
 

Skjemaer:

Her kan du laste ned og skrive ut aktuelle skjemaer, som så sendes menigheten.

Avtalegiro person

Melding om barn ved velsignelse-dåp

Søknad om medlemsskap/overflytting

Vedlegg til søknad om medlemsskap

Utmelding av Den norske kirke  

Refusjon av utlegg