Kalender

søndag 21. januar 
11:00

Gudstjeneste

Tema: "Hva om..."

Tale: Roy Elling Foss

BT-Kirka

 




søndag 21. januar 
19:30

Misjonskirken +





mandag 22. januar 
20:00

Bønnemøte





tirsdag 23. januar 
17:00

Supertirsdag

kl. 17.00 Kompis (1.-7. klasse)

kl. 18.00 Kor (1.-7. klasse)

kl.18.00 Speider (2.-7 klasse)

 





onsdag 24. januar 
19:30

Sagbruget

Cafèmøte for unge voksne





torsdag 25. januar 
19:29

TouchPoint

For studenter / unge voksne fra ca 18 år





fredag 26. januar 
19:30

Loftet Night

For ungdom fra 8. klasse





søndag 28. januar 
11:00

Gudstjeneste

Tema: "Hva om..."

Tale: Roy Elling Foss

BT-Kirka

 




søndag 28. januar 
18:00

Menighetsmøte





mandag 29. januar 
20:00

Bønnemøte





tirsdag 30. januar 
17:00

Supertirsdag

kl. 17.00 Sangknøttene (3.-6 år)

kl. 17.00 Dans (1.-7. klasse)

kl. 18.00 Speider (2.-7.klasse)





onsdag 31. januar 
17:00

Loftet Unite

kl. 17.00 - 18.30 Vennegrupper (8. klasse)

kl. 17.30 - 18.00 Konfirmant (9. klasse)

kl. 18.00 - 19.30 J.IM (10. klasse)

kl. 19.00 - 20.30 Word (VGS)





torsdag 01. februar 
19:29

TouchPoint

For studenter / unge voksne fra ca 18 år





fredag 02. februar 
19:30

Loftet Night

For ungdom fra 8. klasse





søndag 04. februar 
11:00

Gudstjeneste

Tema: I all fortrolighet

Tale: Jarle Råmunddal

BT-Kirka

Nattverd





mandag 05. februar 
20:00

Bønnemøte





tirsdag 06. februar 
17:00

Supertirsdag

kl. 17.00 Kompis (1.-7. klasse)

kl. 18.00 Kor (1.-7. klasse)

kl.18.00 Speider (2.-7 klasse)

 





onsdag 07. februar 
19:30

Sagbruget

Cafèmøte for unge voksne





torsdag 08. februar 
19:29

TouchPoint

For studenter / unge voksne fra ca 18 år





fredag 09. februar 
19:30

Loftet Night

For ungdom fra 8. klasse





søndag 11. februar 
11:00

Gudstjeneste

Tema: I all fortrolighet

Tale: John Yngvar Syvertsen

BT-Kirka





mandag 12. februar 
20:00

Bønnemøte





tirsdag 13. februar 
17:00

Supertirsdag

kl. 17.00 Sangknøttene (3.-6 år)

kl. 17.00 Dans (1.-7. klasse)

kl. 18.00 Speider (2.-7.klasse)





onsdag 14. februar 
17:00

Loftet Unite

kl. 17.00 - 18.30 Vennegrupper (8. klasse)

kl. 17.30 - 18.00 Konfirmant (9. klasse)

kl. 18.00 - 19.30 J.IM (10. klasse)

kl. 19.00 - 20.30 Word (VGS)





torsdag 15. februar 
19:29

TouchPoint

For studenter / unge voksne fra ca 18 år





fredag 16. februar 
19:30

Loftet Night

For ungdom fra 8. klasse





søndag 18. februar 
11:00

Gudstjeneste

Tema: I all fortrolighet

Tale: Jarle Råmunddal

BT-Kirka





søndag 18. februar 
19:30

Misjonskirken +





mandag 19. februar 
20:00

Bønnemøte





onsdag 21. februar 
19:30

Sagbruget

Cafèmøte for unge voksne





søndag 25. februar 
11:00

Gudstjeneste

Tema: #denfølelsen

Tale: Roy Elling Foss

BT-Kirka





mandag 26. februar 
20:00

Bønnemøte





tirsdag 27. februar 
17:00

Supertirsdag

kl. 17.00 Sangknøttene (3.-6 år)

kl. 17.00 Dans (1.-7. klasse)

kl. 18.00 Speider (2.-7.klasse)





onsdag 28. februar 
17:00

Loftet Unite

kl. 17.00 - 18.30 Vennegrupper (8. klasse)

kl. 17.30 - 18.00 Konfirmant (9. klasse)

kl. 18.00 - 19.30 J.IM (10. klasse)

kl. 19.00 - 20.30 Word (VGS)





torsdag 01. mars 
19:29

TouchPoint

For studenter / unge voksne fra ca 18 år





fredag 02. mars 
19:30

Loftet Night

For ungdom fra 8. klasse





søndag 04. mars 
11:00

Gudstjeneste

Tema: #denfølelsen

Tale: Jarle Råmunddal

BT-Kirka

Nattverd





mandag 05. mars 
20:00

Bønnemøte





tirsdag 06. mars 
17:00

Supertirsdag

kl. 17.00 Kompis (1.-7. klasse)

kl. 18.00 Kor (1.-7. klasse)

kl.18.00 Speider (2.-7 klasse)

 





onsdag 07. mars 
19:30

Sagbruget

Cafèmøte for unge voksne





torsdag 08. mars 
19:29

TouchPoint

For studenter / unge voksne fra ca 18 år





fredag 09. mars 
19:30

Loftet Night

For ungdom fra 8. klasse





søndag 11. mars 
11:00

Gudstjeneste

Tema: #denfølelsen

Tale: Marius Hodne

BT-Kirka





mandag 12. mars 
20:00

Bønnemøte





tirsdag 13. mars 
17:00

Supertirsdag

kl. 17.00 Sangknøttene (3.-6 år)

kl. 17.00 Dans (1.-7. klasse)

kl. 18.00 Speider (2.-7.klasse)





onsdag 14. mars 
17:00

Loftet Unite

kl. 17.00 - 18.30 Vennegrupper (8. klasse)

kl. 17.30 - 18.00 Konfirmant (9. klasse)

kl. 18.00 - 19.30 J.IM (10. klasse)

kl. 19.00 - 20.30 Word (VGS)





torsdag 15. mars 
19:29

TouchPoint

For studenter / unge voksne fra ca 18 år





fredag 16. mars 
19:30

Loftet Night

For ungdom fra 8. klasse





søndag 18. mars 
11:00

Gudstjeneste

Tema: #denfølelsen

Tale: Roy Elling Foss

BT-Kirka





søndag 18. mars 
19:30

Misjonskirken +





mandag 19. mars 
20:00

Bønnemøte





tirsdag 20. mars 
17:00

Supertirsdag

kl. 17.00 Kompis (1.-7. klasse)

kl. 18.00 Kor (1.-7. klasse)

kl.18.00 Speider (2.-7 klasse)

 





onsdag 21. mars 
19:30

Sagbruget

Cafèmøte for unge voksne





torsdag 22. mars 
19:29

TouchPoint

For studenter / unge voksne fra ca 18 år





fredag 23. mars 
19:30

Loftet

For ungdom fra 8. klasse





søndag 25. mars 
11:00

Gudstjeneste

Palmesøndag





mandag 26. mars 
20:00

Bønnemøte





søndag 01. april 
11:00

Gudstjeneste

1. Påskedag

Tale: Jarle Råmunddal

 





mandag 02. april 
20:00

Bønnemøte





onsdag 04. april 
19:30

Sagbruget

Cafèmøte for unge voksne





torsdag 05. april 
19:29

TouchPoint

For studenter / unge voksne fra ca 18 år





fredag 06. april 
19:30

Loftet

For ungdom fra 8. klasse





søndag 08. april 
11:00

Gudstjeneste

Tema: Enklere er bedre

Tale: Jarle Råmunddal

BT-Kirka

Nattverd





mandag 09. april 
20:00

Bønnemøte





tirsdag 10. april 
17:00

Supertirsdag

kl. 17.00 Sangknøttene (3.-6 år)

kl. 17.00 Dans (1.-7. klasse)

kl. 18.00 Speider (2.-7.klasse)





onsdag 11. april 
17:00

Loftet Unite

kl. 17.00 - 18.30 Vennegrupper (8. klasse)

kl. 17.30 - 18.00 Konfirmant (9. klasse)

kl. 18.00 - 19.30 J.IM (10. klasse)

kl. 19.00 - 20.30 Word (VGS)





torsdag 12. april 
19:29

TouchPoint

For studenter / unge voksne fra ca 18 år





fredag 13. april 
19:30

Loftet

For ungdom fra 8. klasse





søndag 15. april 
11:00

Gudstjeneste

Tema: Enklere er bedre

Tale: Roy Elling Foss

BT-Kirka





søndag 15. april 
19:30

Misjonskirken +





mandag 16. april 
20:00

Bønnemøte





tirsdag 17. april 
17:00

Supertirsdag

kl. 17.00 Kompis (1.-7. klasse)

kl. 18.00 Kor (1.-7. klasse)

kl.18.00 Speider (2.-7 klasse)

 





onsdag 18. april 
19:30

Sagbruget

Cafèmøte for unge voksne





torsdag 19. april 
19:29

TouchPoint

For studenter / unge voksne fra ca 18 år





fredag 20. april 
19:30

Loftet

For ungdom fra 8. klasse





søndag 22. april 
11:00

Gudstjeneste

Tema: Enklere er bedre

Tale: Else Marie Pettersen

BT-Kirka





mandag 23. april 
20:00

Bønnemøte





tirsdag 24. april 
17:00

Supertirsdag

kl. 17.00 Sangknøttene (3.-6 år)

kl. 17.00 Dans (1.-7. klasse)

kl. 18.00 Speider (2.-7.klasse)





onsdag 25. april 
17:00

Loftet Unite

kl. 17.00 - 18.30 Vennegrupper (8. klasse)

kl. 17.30 - 18.00 Konfirmant (9. klasse)

kl. 18.00 - 19.30 J.IM (10. klasse)

kl. 19.00 - 20.30 Word (VGS)





torsdag 26. april 
19:29

TouchPoint

For studenter / unge voksne fra ca 18 år





fredag 27. april 
19:30

Loftet

For ungdom fra 8. klasse





søndag 29. april 
11:00

Gudstjeneste

Tema: Enklere er bedre

Tale: Roy Elling Foss

BT-Kirka





mandag 30. april 
20:00

Bønnemøte





onsdag 02. mai 
19:30

Sagbruget

Cafèmøte for unge voksne





torsdag 03. mai 
19:29

TouchPoint

For studenter / unge voksne fra ca 18 år





fredag 04. mai 
19:30

Loftet

For ungdom fra 8. klasse





søndag 06. mai 
11:00

Gudstjeneste

Tema: Enklere er bedre

Tale: Jarle Råmunddal

BT-Kirka

Nattverd





mandag 07. mai 
20:00

Bønnemøte





tirsdag 08. mai 
17:00

Supertirsdag

kl. 17.00 Sangknøttene (3.-6 år)

kl. 17.00 Dans (1.-7. klasse)

kl. 18.00 Speider (2.-7.klasse)





onsdag 09. mai 
17:00

Loftet Unite

kl. 17.00 - 18.30 Vennegrupper (8. klasse)

kl. 17.30 - 18.00 Konfirmant (9. klasse)

kl. 18.00 - 19.30 J.IM (10. klasse)

kl. 19.00 - 20.30 Word (VGS)





torsdag 10. mai 
19:29

TouchPoint

For studenter / unge voksne fra ca 18 år





lørdag 12. mai 
11:00

Konfirmasjonsgudstjenest

kl. 11.00 Gudstjeneste

kl. 13.00 Gudstjeneste

kl. 15.00 Gudstjeneste





søndag 13. mai 
11:00

Konfirmasjonsgudstjeneste





søndag 13. mai 
19:30

Misjonskirken +





mandag 14. mai 
20:00

Bønnemøte





tirsdag 15. mai 
17:00

Supertirsdag

kl. 17.00 Kompis (1.-7. klasse)

kl. 18.00 Kor (1.-7. klasse)

kl.18.00 Speider (2.-7 klasse)

 





onsdag 16. mai 
19:30

Sagbruget

Cafèmøte for unge voksne





torsdag 17. mai 
19:29

TouchPoint

For studenter / unge voksne fra ca 18 år





fredag 18. mai 
19:30

Loftet

For ungdom fra 8. klasse





søndag 20. mai 
11:00

Gudstjeneste

1. Pinsedag

Tema: I all fortrolighet

Tale: Roy Elling Foss

BT-Kirka





mandag 21. mai 
20:00

Bønnemøte





onsdag 23. mai 
17:00

Loftet Unite

kl. 17.00 - 18.30 Vennegrupper (8. klasse)

kl. 17.30 - 18.00 Konfirmant (9. klasse)

kl. 18.00 - 19.30 J.IM (10. klasse)

kl. 19.00 - 20.30 Word (VGS)





torsdag 24. mai 
19:29

TouchPoint

For studenter / unge voksne fra ca 18 år





fredag 25. mai 
19:30

Loftet

For ungdom fra 8. klasse





søndag 27. mai 
11:00

Gudstjeneste

Tema: I all fortrolighet

Tale: Roy Elling Foss

BT-Kirka





mandag 28. mai 
20:00

Bønnemøte





tirsdag 29. mai 
17:00

Supertirsdag

kl. 17.00 Kompis (1.-7. klasse)

kl. 18.00 Kor (1.-7. klasse)

kl.18.00 Speider (2.-7 klasse)





onsdag 30. mai 
19:30

Sagbruget

Cafèmøte for unge voksne





torsdag 31. mai 
19:29

TouchPoint

For studenter / unge voksne fra ca 18 år





fredag 01. juni 
19:30

Loftet

For ungdom fra 8. klasse





søndag 03. juni 
11:00

Gudstjeneste

Tema: I all fortrolighet

Tale: Jarle Råmunddal

BT-Kirka

Nattverd





mandag 04. juni 
20:00

Bønnemøte





fredag 08. juni 
19:30

Loftet

For ungdom fra 8. klasse





søndag 10. juni 
11:00

Gudstjeneste

Tema: I all fortrolighet

Tale: Jarle Råmunddal

BT-Kirka





søndag 10. juni 
19:30

Misjonskirken +





mandag 11. juni 
20:00

Bønnemøte





onsdag 13. juni 
19:30

Sagbruget

Cafèmøte for unge voksne





søndag 17. juni 
11:00

Gudstjeneste

BT-gudstjeneste





mandag 18. juni 
20:00

Bønnemøte





søndag 24. juni 
11:00

Gudstjeneste

Tema: Sikkert og visst

Tale: Jarle Råmunddal

 





onsdag 27. juni 
19:30

Sagbruget

cafemøte for unge voksne





søndag 19. august 
19:30

Misjonskirken +