Innsettelse av Marius Hodne som ungdomspastor

På gudstjenesten søndag 13. august blir det innsettelse av Marius Hodne som ungdomspastor.

Vi er utrolig glad for at Marius blir ungdomspastor hos oss. Marius er godt kjent i menigheten. Ikke bare har han gått på Loftet siden han gikk i 8. klasse, men han har også arbeidet i 30% som ungdomsarbeider mens han har studert teologi på Ansgar.

Marius har mange sterke sider, han er en dyktig underviser (så gå ikke glipp av søndagens gudstjenste, hvor han skal tale), god til å lede i lovsang og har en sjelden gave til å disippelgjøre unge mennesker. Vi er derfor forventingsfulle til denne høsten med Marius i spissen for et sterkt ungdomsteam bestående av Marius i 80 %, Mats Sveindal i 50% og Rolf Henrik Karlsen i 20%

Marius er gift med Marthe, som starter opp som lærer på Holte ungdomsskole.

Bli med på søndagens viktige gudstjeneste